top of page

FITESTEN® 

FITESTEN®

Fitesten 1 kapsulas/ 2 kapsulu sastāvs
Priežu skuju ekstrakts 1 kapsulā - 300mg
Priežu skuju ekstrakts 2 kapsulās - 600mg
no tā:

** uzturvielu atsauces vērtība (Nutrient Reference Value)

PATENTI final (130722)_page-0001.jpg

Kas ir FITESTEN® ?

FITESTEN®  – dabisks produkts, kas ir izgatavots no priežu skuju ekstrakta. Sastāvā esošais A vitamīns palīdz uzturēt gļotādas veselīgumu. Gļotāda atrodas visā gremošanas trakta garumā, arī kuņģī. Tai ir daudz dažādu funkciju, un viena no tām ir aizsargfunkcija. Tā pasargā gremošanas orgānus no ķīmisko, termisko un kaitīgo vielu iedarbības. Pastāvīgs stress, neregulāra un nepareiza ēšana nelabvēlīgi ietekmē kuņģa veselību; sālsskābe, kas ietilpst kuņģa sulas sastāvā, bojā kuņģa sieniņu un mazina gļotādas dzīšanas procesus.

FITESTEN®  – dabisks produkts, izgatavots uz priežu skuju ekstrakta bāzes.

Sastāvā esošais vitamīns A palīdz uzturēt gļotādas veselību.
Vitamīni A un C veicina normālu imūnsistēmas darbību.
C vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

FITESTEN® kuņģa veselībai!

Ikdienas stress, neregulāra un nepareiza ēšana, alkohola, kafijas lietošana un smēķēšana daudzus cilvēkus noved pie veselības problēmām kuņģa un zarnu traktā.


Alkohols, kafija, pikantie, asi un marinēti produkti paaugstina kuņģa skābumu; neregulāras un nepareizas ēšanas rezultātā kuņģa zarnu traktā veidojas gļotādas bojājums, rezultātā kuņģa-zarnu trakta orgāni tiek pakļauti agresīvai kuņģa sulas, sālsskābes un dažu

baktēriju iedarbībai, kas kuņģa sieniņu ievaino un izraisa bojājumu.


Pie aizsargfaktoru deficīta (vesela gļotāda, vietējā imunitāte, aktīvi dzīšanas procesi u.c.) nenotiek kuņģa sieniņas pilnīga sadzīšana. Šo problēmu var atrisinās pareiza, regulāra, sabalansēta ēšana un produktu lietošana, kas pasargā kuņģa gļotādu.

FITESTEN® un imunitate

FITESTEN®  sastāvā esošais vitamīns C un A, kas ietilpst priežu skuju ekstraktā, veicina normālas imūnās sistēmas darbību.

Kāpēc FITESTEN® ir unikāls?

FITESTEN® ir dabisks produkts, kas satur priežu skuju ekstraktu. Produkts FITESTEN® ir Latvijas zinātniskais sasniegums.

 

FITESTEN®  ir izstrādāts un klīniski pārbaudīts Latvijā sadarbībā ar Latvijas gastroenterologiem un Rīgas Stradiņa universitātes (Latvijas Medicīnas akadēmijas) Zāļu formu tehnoloģijas katedru.

2011. gadā decembrī FITESTEN®  ieguva Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) balvu "Eksporta un inovācijas balva '11" kategorijā "Inovatīvākais produkts".

Kādos gadījumos ieteicams lietot FITESTEN®:

- nepatīkama sajūta kuņģa apvidū;
- diskomforts kuņģa-zarnu traktā;
- nepatīkama smaka no mutes (Foetor ex ore);
- neregulāra ēšana, kuru pavada diskomforts un smaguma sajūta kuņģī;
- lietojot kafiju vai alkoholu, vai citas kuņģa gļotādu kairinošas vielas.

FITESTEN® lietošana: iesaka lietot 2 FITESTEN® kapsulas dienā ēšanas laikā vai pēc ēšanas.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Minimālais ieteicamais lietošanas kurss ir ne mazāks kā mēnesis. Iesaka lietot FITESTEN®  2–3 mēnešus. Var lietot vienlaicīgi ar citiem kuņģa-zarnu trakta preparātiem.

Lietošanas ierobežojumi:
FITESTEN®  var stimulēt žults izdali, tāpēc lietošanā jāievēro piesardzība pie žults izdalīšanās traucējumiem, operēta žultspūšļa vai žultsakmeņu slimības. Dažkārt var būt vērojama individuāla nepanesamība.

2011Esport_Innovation_Award.png

Izbaudi dzīves mirkli ar "BF-ESSE"!

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Visi produkti

bottom of page