top of page

STOP STRESS® Night STRONG

STOP STRESS® Night STRONG.jpg

** Uzturvielu atsauces vērtība (Nutrient Reference Value)
*** Uzturvielu atsauces vērtība, (Nutrient Reference Value, ES nav noteikta)

Spēcīgā miega formula ar melatonīnu un magniju

“Stress – dzīve pārpildīta ar nemieru un steigu”

H.Selje (1936 g.)

STOP STRESS®  Night STRONG – satur augus, neaizvietojamo aminoskābi un miega- nomoda cirkādes ritma regulatoru – melatonīnu.

Kuram no mums gan nav nācies gultā ilgi grozīties no viena sāna uz otru, pirms izdodas aizmigt? Vai pamosties naktī nemierīga miega dēļ? Nākamajā rītā Jūs jūtaties neizgulējies, un, kā likums, Jums nav spēka un Jūs jūtaties aizkaitināts.


Nakts formula STOP STRESS ®  Night STRONG palīdzēs Jums tikt vaļā no bezmiega un normalizēs Jūsu miegu. Sastāvā esošais B 6  vitamīns veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas.

 

Magnijs veicina normālu nervu sistēmas darbību, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu olbaltumvielu sintēzi, palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, veicina elektrolītu līdzsvaru, veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un normālu muskuļu darbību. Pasifloras ekstrakts palīdz atpūsties, nomierināties un iemigt. Melatonīns palīdz saīsināt iemigšanai nepieciešamo laiku. Labvēlīgo ietekmi panāk, uzņemot vismaz
1 mg melatonīna neilgi pirms gulētiešanas. Tas padara šo produktu noderīgu gan cilvēkiem, kas strādā maiņās, gan ceļotājiem. Pamostoties Jūs jutīsieties atpūties un gatavs jaunai dienai.

STOP STRESS® Night STRONG lietošana: pieaugušajiem, miega traucējumu gadījumā (problēmas ar aizmigšanu, satraucošs miegs, bezmiegs) – 1 kapsula 30 minūtes pirms gulētiešanas.


STOP STRESS® Night STRONG lietošanas ilgums: lietot nepieciešamības gadījumā vai kursa veidā ne mazāk kā 30 dienas. Atkārtot kursu pēc vajadzības.

STOP STRESS ®  Night STRONG – saki bezmiegam STOP


Jūsu miegs ir zem drošas aizsardzības!

Izbaudi dzīves mirkli ar "BF-ESSE"!

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Visi produkti

bottom of page